Faaliyet Alanlarımız

KABACIK TURİZM 1988’den beri deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir. Okul taşımacılığı ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Personel taşıma alanında İZMİR’de lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen KABACIK TURİZM, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Kongre, seminer, bayi toplantısı, konferans, gibi oldukça kapsamlı olan organizasyonlarda, A`dan Z`ye bütün programı hazırlamak ve gerçekleştirmek bir deneyim ve bilgi işidir. KABACIK TURİZM TAŞIMACILIĞI olarak bu anlamda şirketlere gereksinim duyulan hizmetleri tek bir kaynaktan sunarak onca telefon ve faks ile uğraşmanıza gerek kalmadan hem iş gücü hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

1988’den günümüze KABACIK TURİZM kalitesi ve güvencesi ile turizm, özel organizasyonlar ve taleplerinize istinaden yolcu güvenliğini en üst düzeyde prensip edinmiş kalite politikamız ile Şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında İzmir de tek marka olmayı hedeflemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin de Şehirler arası taşımacılığı ,ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, hava alanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır.

KABACIK TURİZM, Günümüz koşullarında, özellikle araç kiralama şirketlerinin sağladığı avantajlar ve fiyat avantajları nedeniyle araç satın almaktan çok daha avantajlı hale gelen kiralama yöntemini en uygun koşullar, hızlı ve tam zamanında hizmet ve sizin yerinize düşünen, detayları sizin için çözümleyen bir ekiple Rent a Car, uzun veya kısa dönemli kiralamalarda birbirinden cazip seçeneklerle sizlere hizmet vermektedir.

Firmanız adına arzu edeceğiniz marka araçlarıyla filonuzu oluşturulurken, KABACIK TURİZM portföyündeki araç sayısı, araç modelleri ve geniş müşteri referanslarıyla otomobil pazarındaki edinmiş olduğu tecrübesini ve satın alma gücünü sizin için kullanmaktan dolayı mutluluk duyacaktır. KABACIK TURİZM ticari araç kiralama hizmetlerini özel firma ve şirketlere yönelik de gerçekleştirmektedir.

KABACIK TURİZM ile birlikte güvenli bir şekilde evinizden alışverişe, alışverişten gideceğiniz son noktaya kadar rahat, dakik ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlamak en önemli vazifemizdir; bizimle müşteri memnuniyetini doyasıya yaşarsınız. AVM müşteri taşımacılığı faaliyetlerimiz ile ilgili diğer tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Tasarım: PROMEGAWEB
© Tüm Hakkı Saklıdır.