Hakkımızda

Slider 2
Slider 3
Slider 4

KABACIK Turizm, 1978 yılında Sayın Mehmet KABACIK tarafından kurulmuştur.

1990 yılında oğlu Derviş KABACIK ile birlikte kurumsal kimliğe kavuşmuştur. Şehir içi öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetlerini uzun yıllar devam ettirirken her zaman sektörde öncü ve ilk olmaya özen göstermiştir.

KABACIK Turizm, günümüzde taşımacılık sektörü içerisinde personel taşımacılığı, transfer, kongre & organizasyon taşımacılığı, turizm taşımacılığı, VIP ve protokol taşımacılığı, filo araç kiralama alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

İzmir merkez ve Manisa Akhisar şubemizle, sizlerden gelen tüm transfer ve taşımacılık taleplerini, öncelikle kaliteyi ve hizmeti ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızın sahip olduğu ISO 9001 sertifikasının gerektirdiği hizmet ve kalite standardı anlayışını, alacağınız hizmetin tüm aşamalarında hissetmenizi sağlıyoruz. Bu tecrübe bize özgüven kazandırıyor ve sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmet verebilme arayışı içerisine giriyoruz.

Binek araçtan otobüse mevcut teknoloji donanımlı araç filomuz, VIP araçlarımız ile sizlere yardımcı olmak ve hizmet vermekten mutluluk duyarız.

* Personel Taşımacılığı
* Öğrenci Taşımacılığı
* Kongre Taşımacılığı
* Turizm Taşımacılığı
* VIP Taşımacılığı
* Filo Araç Kiralama Hizmeti

Tasarım: PROMEGAWEB
© Tüm Hakkı Saklıdır.